Telefon:

13 468 46 62 LUB 605 599 789

Translator

EnglishGermanPolishRussianUkrainian

 Regulamin rezerwacji

1. Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub mailowo;

2. Rezerwację uważa się za potwierdzoną po wpłaceniu uzgodnionego zadatku za pobyt na konto bankowe. Nie wpłacenie zadatku w uzgodnionym terminie powoduje automatyczną anulację rezerwacji.

3. Dokonanie rezerwacji oraz wpłata zadatku oznacza potwierdzenie akceptacji warunków rezerwacji określonych w niniejszym regulaminie przez osobę dokonującą rezerwacji.

4. Płatność za cały pobyt w dniu przyjazdu.

5. Przedpłata na rezerwację jest bezzwrotna, chyba że rezygnacja z rezerwacji następuje najpóźniej 21 dni przed planowanym rozpoczęciem pobytu, w takiej sytuacji zwrotowi podlega 50% wpłaconej kwoty.

6. Podany termin pobytu jest wiążący dla obu stron, w przypadku skrócenia pobytu przez klienta nie zwraca się wpłaconych środków za zarezerwowany pobyt.

7. Niestawienie się gościa w terminie do godziny 20:00 w dniu przyjazdu jest równoznaczne z anulacją rezerwacji i możliwością wynajęcia pokoju innemu Gościowi, jeżeli nie ustalono inaczej.

8. Doba hotelowa trwa od godziny 16:00 do godziny 10:00 następnego dnia.

9. Osoby niezameldowane w obiekcie nie mają wstępu na teren obiektu bez zgody właściciela.

10. W hotelu obowiązuje zachowanie ciszy nocnej od godziny 22:00 do godziny 7:00 dnia następnego.

11. W obiekcie obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu.

12. Gość hotelowy ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych hotelu powstałe z jego winy lub z winy odwiedzających go osób.